Fit Curves

Fit Curves
Проспект Степана Бандери, 96
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:0012:00 - 16:00
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний
Вулиця Володимира Великого, 7а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:0012:00 - 16:00
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний
Вулиця Князя Острозького, 52
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:0012:00 - 16:00
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Запрошуємо на роботу жінок з бажанням працювати. За деталями тел: 0988039652

FitCurves- це світовий лідер у жіночому фітнесі. Більше 4 мільйонів жінок у 70 країнах світу досягли своїх результатів разом з нами. Ми є найбільшою мережею фітнес клубів в Україні. Наші центри знаходимося в 30 містах України і завжди доступні для вас.

FitCurves-це найефективніша фітнес програма на планеті, створена спеціально для жінок, заснована на наукових дослідженнях університету "Бейлор", а також щорічних дослідженнях, які проводяться Curves по всьому світу. Наша система тренувань діє на всі групи м'язів, з'єднуючи силові і аеробні навантаження, дозволяє спалювати до 500 калорій за 30 хвилин, відновлює метаболізм, зміцнює здоров'я і робить вас сильними, енергійними та ефективними у своєму житті. Вже більше 50 000 жінок України переконалися в її ефективності!!!

FitCurves - це ШВИДКО, ВЕСЕЛО І БЕЗПЕЧНО.
 

  •  ШВИДКО - це 30 хвилин на день, 3 рази на тиждень, у зручний для вас час. Тренування FitCurves замінює 2.5 години занять в класичному фітнес залі.
  • ВЕСЕЛО - особлива атмосфера мотивації, підбадьорювання і підтримки наших фахівців перетворять цих 30 хвилин в найочікуваніший час для вас.
  • БЕЗПЕЧНО - це тренажери, які створені спеціально для жінок, враховуючи специфіку жіночого організму, засновані на гідравлічному опорі, що абсолютно безпечно для любого віку і будь-якого рівня фізичної підготовки.


Мрієш стати фітнес-інструктором - запрошуємо у нашу дружню команду!!!
Ми у вк!!!
Тел.: 0988039652


 

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Fit curves  Fitcurves  Фіт кьорвз  Фіт кьорвс  Фітнес-центри  Фітнес центр  Фітнес  Заняття з фітнесу  Інструктор по фітнесу  Вправи з фітнесу  Дешевий фітнес  Ефективні кардіотренування фітнес  Жіночий фітнес  Зайнятися фітнесом  Заняття на тренажерах  Заняття фітнесом  Записатися на фітнес  Зміцнення здоров'я фітнес  Зміцнення серрця фітнес  Кардіо-тренування  Кардіо-тренування з фітнесу  Кардіотренування  Консультації з фітнесу  Оздоровчий жіночий фітнес  Оздоровчий фітнес  Оздоровчий фітнес-клуб  Оздоровчий фітнес-центр  План харчування з фітнесу  Покращення метаболізму фітнес  Покращення обміну речовин фітнес  Поради фітнес тренерів  Порограма швидкого похудання  Похудання без дієт  Правильне харчування  Програми для схуднення  Програми правильного харчування  Програми управління вагою  Програми харчування fit curves  Програми харчування для занять з фітнесу  Програми харчування для схуднення  Програми харчування для фітнесу  Профілактичні вправи  Профілактичні заняття фітнесом  Професійні кардіотренування фітнес  Професійні фітнес клуби  Професійні фітнес центри  Професійний фітнес  Революційні програми харчування  Революційна програма харчування  Схуднення без дієт  Схуднути без дієти  Унікальні фітнес заняття  Унікальний фітнес  Фітнес 30 хв  Фітнес в тернополі  Фітнес для похудання  Фітнес для профілактики  Фітнес для схуднення  Фітнес клуб  Фітнес клуби  Фітнес консультації  Фітнес програми для схуднення  Фітнес програми та харчування  Худання в ритмі zumba  Як схуднути 
Показати більше