Фітнес клуб "Energy"

Energy
Відгуків (7)
Вулиця Лесі Українки, 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб14:00 - 21:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


Спортивний клуб ENERGYпропонує  великий вибір різноманітних спортивних та танцювальних напрямків які допоможуть Вам досягнути гармонії душі та тіла !

 

·       Fly йога

·       Табата

·       Фітнес на батутах

·       Аеробіку

·       Тренажерний зал

·       Пілатес

·       Йога для дітей

·       Гімнастика йогів

·       Йога для вагітних

·       Дитячі танці

·       Дитячий фітнес на батутах

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Bogdan Bogdanovich: (Перехожий)
Сподобалось
Admin. Відповіді на питання про наші ціни надамо при зустрічі, вони Вас приємно здивують. Вибачте, якщо це для Вас незручно, але відповідь буде більш коректною і враховуватиме Ваші побажання. На річні і піврічні абонементи, а також на корпоративне відвідування надаємо знижки. Дякую за розуміння.

Відповісти:

Bogdan Bogdanovich,
Bogdan Bogdanovich, 
Bogdan Bogdanovich: (Перехожий)
Сподобалось
Admin.
1) Запрошуємо усіх прийти і переконатись в брехні попереднього коментатора романа Бурбела. Чому? Це наш колишній тренер звільнений за непрофесійність, корисливість і непорядність, невміння працювати з клієнтами.
2) Відсутність кардіотренажерів це правда, але в нас працює 12 груп різного кардіо спрямування та фізичного навантаження, в яких професійні тренери з вищою фізичною освітою (на відміну від романа) приділяють людям індивідуальну увагу.

Відповісти:

Bogdan Bogdanovich,
Bogdan Bogdanovich, 

Сергій Гаврилюк: (Користувач)
Bogdan Bogdanovich, А мені Рома подобався як тренер він постійно дивився за правильним виконанням вправ міг швидко замінити вправу якщо вона не підходила для людини мав багато вже сформованих програм тренувань і почуття гумору мав
майже 10 місяців тому

Відповісти:

Сергій Гаврилюк,
Сергій Гаврилюк, 
Rocky Balboa: (Перехожий)
Не сподобалось
Тренажери саморобнi краска полущена, штанги i диски поiржавiли все старе i небезпечне! Лопнув трос в саморобному станку i вдарило людину по головi, кардiотренажерiв нема взагалi, на стiнах непоштукатурена цегла! Хто не вiрить пiдiть подивiться на цей "зал"

Відповісти:

Rocky Balboa,
Rocky Balboa, 
Уже більше року користуюсь послугами цього клубу. Дуже задоволена тренуваннями із Power Jumping.

Відповісти:

скільки коштуе абонемент на місяць??

Відповісти:

Вибачте за пізню відвовідь.
Спортклуб працює створений 1999р.,
а в 2008 ми переїхали в нове приміщення
за адресою вулиця Л.Українки 4.

Відповісти:

Коли цей зал відкрився? Скільки коштує ходіння місяць триразове відвідування ?

Відповісти:

Енерджі  Фітнес клуб energy  Fitness club energy  Фітнес клуб енерджі  Спортивний клуб енерджі  Енерджи  Тренажерні зали   Фітнес-центри   Йога   Тренажорка   Тренажерний зал   Тренажерка   Зал для тренувань   Фітнес центр   Фітнес   Заняття з фітнесу   Інструктор по фітнесу   Заняття з йоги   Школа йоги   Записатись на танці  Fly йога  Pilates  Pole-dance  Pump  Індивідуальна програма  Аеробіка  Аеробіка для дорослих  Аеробіка на батутах  Аеробіка на східному  Амінокислоти  Бодібілдинг  Брейк-денс  Гімнастика для вагітних  Гімнастика йогів  Гейнери  Дієта  Де викладають fly йогу  Де викладають pilates  Де викладають pole-dance  Де викладають дитячі танці  Де викладають дитячий фітнес  Де викладають пілатес  Де викладають пол денс  Де викладають степ-аеробіку  Де викладають табату  Де викладають флай йогу  Де вчать танцювати  Де купити спортивне харчування  Де навчають танцям  Дешева качалка  Дешевий тренажерний зал  Дитячі танці  Дитячі танці  Дитячі танці і йога  Дитяча йога  Дитячий фітнес  Записатись в качалку  Записатись в тренажерний зал  Записатись на fly йогу  Записатись на pilates  Записатись на pole-dance  Записатись на аеробіку  Записатись на дитячі танці  Записатись на дитячий фітнес  Записатись на йогу  Записатись на пілатес  Записатись на пілатес  Записатись на пол денс  Записатись на степ-аеробіку  Записатись на стриппластику  Записатись на табату  Записатись на флай йогу  Йога  Йога для вагітних  Йога для дітей  Качалка  Качалка на лесі українки  Качалка на східному  Качалка по доступним цінам  Корекція фігури  Креатин  Кругові тренування  Куди піти на танці  Купити амінокислоти  Купити гейнери  Купити креатин  Купити протеїн  Купити спортивне харчування  Навчитись танцювати  Найкраща качалка  Найкращий тренажерний зал  Накачати м’язи  Накачати прес  Накачатись  Пілатес  Пілатес  Піти на fly йогу  Піти на йогу  Піти на пілатес  Піти на стриппластику  Піти на табату  Піти на флай йогу  Паверліфтинг  Пауерліфтинг  Персональні тренування  Пол денс  Постановка першого весільного танцю  Похудання  Продаж амінокислот  Продаж гейнерів  Продаж креатину  Продаж протеїну  Продаж спортивного харчування  Протеїн  Разові тренування  Рельєф  Розкачатись  Самостійні тренування  Силові тренування  Спортивне харчування  Спортклуб "energy"  Степ-аеробіка  Стриппластика  Табата  Танці для дітей  Танці для дорослих  Танцювальні комплекси  Танцювальна школа  Танцювальний зал  Танцювальний клуб  Танцювальний комплекс  Тренажерні зали  Тренажерний зал  Тренажерний зал на лесі українки  Тренажерний зал на східному  Тренажерний зал по доступним цінам  Фітнес jumping  Фітнес клуб  Фітнес на батутах  Фітнес на батутах для дітей  Флай йога  Хіп-хоп  Хороша качалка  Хороший тренажерний зал  Худіємо  Як позбавитись зайвої ваги  Як схуднути 
Показати більше