Клініка "Медікус"

Медікус
Вулиця Анатолія Живова, 28
+38 (0352) 52-57-57(Поліклініка)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний
Вулиця Князя Острозького, 9
+38 (0352) 40-05-18(Мікрохірургія ока)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

"Краще один раз побачити, ніж сто разів почути" - каже народне прислів'я. І це насправді так. Зір забезпечує людині 9/10 об'єму інформації про навколишній світ. Заплющивши на мить очі, можна собі уявити, як багато втрачає людина, залишившись без зору. навіть незначна втрата зору може змінити долю людини, а надто, коли йдеться про дитину.

Найпоширенішим захворюванням, яке розвивається у дитячому і шкільному віці, є міопія(короткозорість), причому зі збільшенням шкільного стажу кількість дітей із короткозорістю збільшується, а її ступінь зростає. Серед учнів початкових класів вже у 15% дітей лікарі діагностують короткозорість, а у 2/3 школярів виявляють ослаблення внутрішньоочного м'яза (слабкість акомодації), що є підгрунтям для формування короткозорості. Прогресування цього захворювання часто асоціюється з періодом активного росту та розвитку дитини і може призвести до тяжких незворотніх змін в оці та часткової втрати зору.

У дітей з високим (90-100%) зором потрібно перевіряти резерв акомодації раз на рік.Найдоцільніше робити це під час канікул, щоб у разі потреби підтренувати очі дитини і підготувати їх до повноцінної зорової роботи. Школярі, в яких виявлено слабкість акомодації, повинні проходити огляд у дитячого окуліста не рідше 1-2 разів на рік, регулярно проходити курс тренувань внутрішньоочного м'яза, систематично займатися фізкультурою (в тому числі й спеціальними вправами для укріплення очних м'язів).

Окремої уваги заслуговує ще одна група ризику - користувачі ПК. Сьогодні комп'ютеризація охопила всі галузі нашого життя. Лави людей, які більшу частину робочого дня проводять за комп'ютером, невпинно зростають. На жаль, з часом не неодмінно позначається на їхньому здоров'ї. В першу чергу потерпають:


       - органи зору (комп'ютерний зоровий синдром); 
      - м'язово-кісткова система (захворювання м'язів і суглобів кінцівок, а також хребта, внаслідок тривалого статичного положення, здавлювання нервів і судин із подальшим         тунельним синдромом; заніміння шиї, біль у плечах і попереку, поколювання в ногах); 
       - нервова система (внаслідок інформаційного перевантаження); 
       - шкіра (внасоідок негативної дії електростатичного поля моніторів); 
       - репродуктивна функція у жінок.]

Помітивши будь-які ознаки погіршення стану свого здоров'я, не зволікайте, не сподівайтеся на самозцілення, а якмога швидше звертайтеся до лікарів. Іноді достатньо мінімальних зусиль, аби поліпшити стан свого здоров'я і повернутися до роботи повноцінним працівником.

Вискококваліфіковані спеціалісти лікувального центру "Клініка Медікус", що вже кілька років успішно працює на теренах нашого міста, можуть не лише вчасно і точно діагностувати будь-яке захворювання, але й призначати ефективне лікування.

Лікарі-офтальмологи проводять елементарне обстеження очей, визначення рефракції за допомогою сучасних рефрактометрів, підбір окулярів та контактних лінз, вимірювання внутрішньоочного тиску. Лікарі центру мікрохірургії ока проводять консультації та запис на операції з приводу катаракти, глаукоми, косоокості та інших хірургічних пластичних втручань на повіках.

Також у клініці можна пройти обстеження та лікування у лікарів-гінекологів, косметологів, та дерматологів, ендокринологів, терапевтів, педіатрів. Комп'ютерна та найсучасніша ультразвукова діагностика дозволяють мінімізувати похибку в діагнозі, ефективно надати допомогу всім людям без винятку. Раннє виявлення хвороби дає можливість якісно поліпшити здоров'я - найцінніший дар у житті людини.

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Оля : (Користувач)
Сподобалось
були з дитиною на прийомі в лікаря-офтальмолога-задоволені обслуговуванням та кваліфікацією лікарів

Відповісти:

Оля ,
Оля , 
Дуже препогане обслуговування .Записались з дитиною 6років до окуліста на 16.00 приймала трьох чоловік нараз в одному кабінеті.Прийом при відкритих дверях.постійно заходять з якимісь питаннями до лікаря співробітники.На такому прийомі навіть небули в державні поліклініці За що ми заплатили 180 гривень

Відповісти:

Гінеколог Зюбакіна Ірина Іванівна постійно втюхує непотрібні препарати, і щупає щитовитку... точно задіяна в продажі команії, а стосовно гінекології не є першокласним фахівцем

Відповісти:

В мене зараз двоє дітей при вагітності неодноразово відвідувала УЗД лікар дуже хороший сказав все правильно.Велике йому спасибі!

Відповісти:

не ідіть на УЗД в медікус лікар не професіонал мені сказав що не розвинене серце у дитини при вагітності виявилось що на такий терміе все нормально але скільки було потрачено сил і здоров*я

Відповісти:

Дуже приємно вражена кваліфікацією лікарів мікрохірургії, відношенням медперсоналу,умовами перебування і найголовніше, швидким одужанням.
Дякую "Медікусу" за повернене нам здоров"я.

Відповісти:

Якщо ви постійний пацієнт державних поліклінік, то Медікус" саме для вас!!! На мій погляд, для приватної поліклініки, де прийом по запису на конкретну годину, півгодинне очікування у порядку живої черги просто неприпустиме! До того ж огляд лікаря подібний до сеансу одночасної гри (відразу з декількома пацієнтами)!

Відповісти:

дуже гарна обслуга кваліфікованих лікарів і медперсоналу.мені дуже сподобалось спілкування і перебування в клініці.де тільки я небула .але такого гарного відношення по відношенню до пацієнтів ще такого небачила і не чула.як в цій клініці.весь персонал як на підбір.ніхто поганого слова тобі нескаже що щось ти нетак зробив.таке відчуття як на курорті.дуже всім вам дякую за вашу працю

Відповісти:

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Косметологи  Масаж  Поліклініки  Ультразвукова діагностика  Клініко-діагностичні центри  Реабілітаційні центри  Офтальмологія  Косметолог  Косметичні послуги  Косметологічні послуги  Послуги косметолога  Консультації косметолога  Косметологічна допомога  Косметологія  Масажист  Послуги масажу  Масажні послуги  Послуги масажиста  Клініки  Поліклініка  Узд  Уз діагностика  Узи  Обстеження узд  Діагностичний центр  Клінічний центр  Клінічна діагностика  Медичні центри  Медичний центр  Реабілітаційний центр  Центр реабілітації  Офтальмолог  Лікар-офтальмолог  Окуліст  Внутрішньоочний тиск  Втрата зору  Гінеколог  Діагностика  Дерматолог  Ендокринолог  Ендокринолог  Ефективне лікування  Захворювання очей  Комп'ютерна найсучасніша ультразвукова діагностика  Короткозорість  Косметолог  Лікар-гінеколог  Лікарі-офтальмолог  Мікрохірургія ока  Обстеження очей  Офтальмологія  Педіатр  Послуги клініки  Рефрактометрів  Стоматолог  Терапевт  Узд 
Показати більше